מקרקעין

מן המפורסמות שהעסקאות המשמעותיות ביותר שעושה האדם בחייו נוגעות לנכסי מקרקעין.
לעסקאות אלו השלכות רבות על מציאות חייו של הפרט או של החברה. עסקאות אלה יוצרות מערכת של זכויות וחיובים המשפיעים על כל אורחות חייו של האדם.
בקיאותו של עורך דין אוסטשינסקי בדיני המקרקעין ובקריאת מפת הנדל"ן בישראל ובחו"ל הביאה יחידים וחברות בינלאומיות רבות לשערי המשרד.
מחלקת המקרקעין שבמשרד עורכי דין אוסטשינסקי מעניקה ליזמים ולמשקיעים, לחברות ולפרטיים ייעוץ משפטי איכותי ומידע קריטי על עסקאות ומיזמי נדל"ן בארץ ובעולם. למחלקת המקרקעין במשרד עורכי דין אוסטשינסקי מערכת ענפה של קשרים עם רשויות שלטוניות ובנקים בארץ ובעולם.
המחלקה מעורבת בפעילויות של רכש ומכר, יזמות ופיתוח בארץ ובעולם.
לקוחות המשרד נהנים ממידע בזמן אמת על מכרזים ועסקאות אטרקטיביות בשוק הישראלי והזר. המחלקה מעניקה ליווי לזכיינים בפרוייקטים של תשתיות ובקיאה בתהליכי הפרטה באגודות שיתופיות, לרבות קיבוצים ומושבים.
כמו כן מעניקה מחלקת הנדל"ן במשרד עורכי דין אוסטשינסקי ייעוץ אמין ומקצועי בתחומי מיסוי המקרקעין והשלכותיו המיוחדות על חברות המעורבות בפרוייקטים נדל"ניים בארץ ובעולם.
משרד עורכי דין אוסטשינסקי מלווה את העיסקאות על כל שלביהן, לרבות גיוס מימון בנקאי ומשקיעים.
משרד עורכי דין אוסטשינסקי מלווה את רוכשי הדירות בכל השלבים הטרום חוזיים, ניהול משא ומתן, עריכת הסכמים, דיווחים לרשויות תוך הבטחת האינטרסים הכלכליים והמשפטיים של הלקוח.
תחומי עיסוק